Tam Uyarlama: aeyStudio.com - Forumlar
sertan_arig
ama konuyu anlatmadan önce abi hayırlı uğurlu olsun uzun süredir gelmiyordum, forum baya güzel olmuş, tebrikler tebrikler, gerçi yeniden kayıt falan oldum ama neyse hayılı olsun.

şimdi soru= beyaz bir dosya kağıdına yazılı olan düz bir metini taradım photoshop da hazırladığım çalışmanın üzerine kodum . amacım yazının beyaz olan yerlerini silerek sadece yazılarla çalışma üzerinde efekt bazında amatör bir çalışma yapmak. şimdi sual e gelelim ben magic wand ile beyaz yerleri seçip siliyorum ama bilindiği gibi harflerin içlerini kıldan tüyden ince alanları bir hamlede seçip silemiyorum v yazı baya uzun =

abi sayfanın taralı olduğu katmandan beyaz olan alanların tamamını bir kerede nasıl seçip silebilirim .

Bi yardımcı olursan, sevinirim, teşşekür ederim kolay gelsin.
zebaniz
İlginize teşekkür ederiz.

Sorunuza cevap olarak da yaptığınız işleme göre başka bir yolun şu anda olmadığını belirtmeliyiz.
blacks
eger pen aracını kullanmayı bılıyorsan(bilmiyorsan bence hemn ögrenmelisin ) manyetic lasso ıle sec secebıldıgın yeri ondan sonra secım alanını yola donustur(secım aalnında mouse ı sag tıkla make work path i seç ) ve abes dısarı kacanları kalem aracıyla duzelt bıraz zaman alabılır ama kusursuz bır secım yapmısd olursun
yok bu kadar zamnım olsaydı grafıker olurdum dıyorsan select ten color range yı secıp beyaz alanları ısaretleyıp dırek beyaz alanları secım yapabılırsın bu sıhırbazdan daha etkılıdır
umarım yardımcı olabılmısımdır:)
sertan_arig
evet yardımcı oldun ama geç kaldın. yaw pen aracıyla seç dediğin şeyleri düşünsene bir beyaz dosya üzerine yazılmış uzun bir metin, sen diyon ki bütün harfleri pen le seç, bunların içleri var dışları manyetik lasso bile olsa kabus gibi birşey. Ama dedimki ulen bu select mensünü babmın hayrına koymamışlar heralde biraz karıştırdım color range olayını buldum bütün kabuslar fantaziye döngü bir anda, ama yine de sağol .

Kolay geslin.
comenae
bende çok uzun süredir girmiyordum gerçekten grafiksel olarak site baya gelişmiş tebrikler
Bu ana içeriğin bir "lo-fi" uyarlamasıdır. Tam uyarlamayı tüm resimleri ve formatıyla görmek için lütfen tıklayın.