Tam Uyarlama: aeyStudio.com - Forumlar
Sayfa: 1, 2, 3
has-ayna
bu programı öğrenmeye yeni başladım. bana önerebileceğiniz bir öğrenme metodu istiyorum. bana yardımcı olurmusunuz? lütfen yardım
JoekeaN
Photoshop biLmekLe Grafiker oLunmuyor

Aynı Zamanda Düşünce Lazım...

İngilizceniz Biraz İyi ise RAhatlıkla Ögrenebilirsiniz.
anl
İhtiyaca göre doğru tercih edilmiş belirli eğitim kitaplarından, ilgili kurslardan ve internetteki çeitli kaynaklardan Photoshop'u pekala öğrenebilirsin. Ayrıca program üzerinde sürekli pratik yapmak da gerekir. Gazete ya da dergilerde gördüğün reklam veya logoları taklit etmeye çalışarak zamanla oldukça özgün ve çarpıcı tasarımlar, Profosyönelce düşünülmüş fotoğraf hileleri yapabilirsin. Söylendiği gibi İngilizcen varsa yabancı kaynaklı sitelerden de faydalanabilirsin.
has-ayna
teşekkürler ama ben tatmin olmadım
daha somut cevaplar bekliyordum
mesela phtoshopu anlatan ve en çok online olunan forumları olan sitelerin linkini verirseniz sevinirim
yada kitabın ismini okuduysanız tavsiye edersiniz
yine de teşekkür ederim ilginize
ilyada
joekean doğru söylüyo ama çok ukalaca oldu bence.
arkadaşım cddata'nın konu anlatımlı cd'leri var çok yararlı olur albilirsen.
www.bilgisayardershanesi.com da sana yardımcı olabilir
kolay gelsin..................
mihmandar
ilyada, benim sitemi eklemeyi unutmussun

internette malesef cok az Turkce kaynak bulacaksin Photoshop ogrenmek icin... ama ben bu acigi kendi kanimca kanaatimce kapatmaya calistim. benim siteme gidersen sana cok faydali olacagini sandigim bazi dersleri bulacaksin...

http://www.symbol.cx

kolay gelsin
wilstrom
zaten en güzel sitedesin... başka yerde photoshopa bakma... denildiği gibi bir de gazetelere bakarsan bitti gitti
benoben
sıfırdan başlıyorsan genel kullanımla ilgili bir çok türkçe kaynak bulacaksın araman yeterli.. google.com kullanabilirsin bunun için

tabi şu an yazıştığımız sitemizin derslerinide takip etmen faydalı olacaktır..
farklı efektlerin nasıl yapıldığını öğrenmek içinde www.good-tutorials.com adresini kullanırsan photoshop adına herşeyi öğrenmeye başlamış olursun...

ingilizce sitelerin gözünü korkutmasına izin verme çünkü çoğu resimli olarak anlatıyor.. biraz uğraşman yeter çözmek için..
zafer utku
selam arkadaşım bende yeni başladığımda senin gibi görüşlere ihtiyazım vardı
ama anladımki görüşlerde çok önemli ama senin bunu istemen daha önemli
biraz kaba olacak kusura bakma ama photoshop'hu aç bildiğin bilmediğin neresi varsa kurtla sağdan gir soldan çık işte o zaman öğrenmen kolaylaşır ama kurdalamak maksadıyla ytapma öğrenmek maksadıla yap
girdiğin özelliklerin isimlerini kendi kafanda çağtışım yapaxcak isimler harfler kısa adlar yani lakaplar ver ....aslında bunun bir çok şekli var ama dediğim gib en önemlisi senin bunu geröekten istemen
şimdiden başarılar
Bilgen
Bende iki site adersi vereyim. Bende yeni başladım ps ye ama bu iki site bana çok yardımcı oldu.. Şimdi sitem için çalışmalar dahi yapıyorum..

www.webdersleri.com

www.photoshop.sayfasi.com

inşallah yardımcı olur size..
Bu ana içeriğin bir "lo-fi" uyarlamasıdır. Tam uyarlamayı tüm resimleri ve formatıyla görmek için lütfen tıklayın.