Tam Uyarlama: aeyStudio.com - Forumlar
ayse
malesef photoshopla yenı yenı tanıstım ama gayet de guzel seyler yapabılıyorum acemı degılım....bana msn aracılıgıyla musaıt oldugu zamanlarda ders verecek bır arkadas varmı?lutfen bu ısı cozmem lazım ve sonrada dreamwaverda sıte yapmaya baslamalıyım çooooooook aciilllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!
doguhan
Aslına Bakarsan PhotoShop öğrenmek matematiği öğrenip soru cözmeye benzer. İlk başlarda matematik sorularından bir şey anlamasın ama Ne kadar fazla soru çözersen okadar yaratıcılığın ve pratikliğin artar.

Sana tavsiyem bol bol uygulama yapman;

tabi istersen ki MSN: adresim... doguhan007@hotmail.com
Ayrıca:

Burda Benim Düzenlenmiş Fotolar var...

http://www.fotodak.com/doguhan/5068/
ayse
tesekkurler doguhan..
gercekten hepsı guzeldı..recelın dokulmesı ayrıca:)
bana yardım edecegın ıcın sagol!!!!msn me eklıycem gorursun..tşk
ugur55
Merhaba msn adrsesim" foto_flas@hotmail.com" eger listene eklersen sana yaptigim calismalaride yollayabilirim kolay gelsin

listesine ekleyecek diger arkadaslara da elimden geldigince yardimci olurum
tcoalngsau
doguhan kardes çalışmalarım dediklerin araklama gibime geldi..lütfen emege saygıı.senin yaptıgın sadece photosopta köşelere mailini yazmak olmuş çalışma dediğin bumu..

mesela kalp şeklindeki hortum ve kelebek dünya çalışmaları www.worth1000.com sitesinde var..demek bu kadar ünlüsün..anlayana..
Bu ana içeriğin bir "lo-fi" uyarlamasıdır. Tam uyarlamayı tüm resimleri ve formatıyla görmek için lütfen tıklayın.