Tam Uyarlama: aeyStudio.com - Forumlar
Sayfa: 1, 2
forever_e
selam arkadaşlar sitenizi google arama yaparken buldum ben photoshopu öğrenmek istiyorum ve sitenizide beğendim bana faydalı olacağını düşünüyorum ama ben dediğim gibi yeni başlıyorum
forumda photoshop dersler felan var ama benim aradığım photoshop u temelden anlatan .pdf dosyası gibi bişey 0dan anlatıcak photoshopu tanımam için güzel olur

eğer bu konu yu açmam yanlış olduysa kusura bakmayın acemiyiz
macist
hangi sürümün e-booklarını istiyorsun?
comenae
BENCE KARIŞTIRA KARIŞTIRA ÖĞRENMELİSİN AMA YİNEDE SEN BİLİRSİN
YİNEDE TAVSİYE EDECEĞİM BİR SİTE VAR ORDAN BİRKAÇ ŞEYİN NE İŞE YARADIĞINI ÖĞRENEBİLİRSİN. BU SİTENİN LİNKLER BÖLÜMÜNDE DE VAR

www.firmerdesing.com
gurselt
Merhaba,
Bende uzun süredir Photoshop kullanıyorum, ancak cok iyi değilim. Neredeys 5 ten sonraki (CS2 sürümüne kadar) tüm sürümlerinde basit işlemler için kulandım. Bunlar fotograf kesmek biçmek v.b basi işlemler olmaktan ileriye gidemedi.
Şimdi istediğim ise Web tasarımında bu işi en iyi derecede öğrenebilmek.
Gerekli olan açıklama ve yardımcı bilgilere ihtiyacım var.
Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılarımla,
macist
bana mail'ini verirsen sana 7.0'ın e-book 'unu yollayabilirim
Recep
bana yollarmısın macist arkadaşım mailim yasıyorum

rcpshn@gmail.com
jojo74
1)photoshop karıştıra karıştıra değil de usulu ile öğrenilmeli
2)mutlaka ve mutlaka bir profesiyonelin elini görmen lazım.yani kitapları okuduktan sonra video eğitim de almalısın
3)cs2 ve cs sürümnün bütün e-kitapları ve videoları da var.rahatlıkla internetten bulabilirsin(beleş:))
_fsaglam2002
Photoshop için video larla ilgili kaynak site verebilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum...
_su
Alıntı:
[quote author=macist link=topic=404.msg1134#msg1134 date=1124181700]
hangi sürümün e-booklarını istiyorsun?

Arkadaşım bende yeni başlıyorum öğrenmeye. Bana 6.0 sürümün e-booku varsa gönderebilirmisin?
Mail adresim
tbektemur@yahoo.co.uk
Mnakkas
Arkadaşlar anlatım türkçe. Fena değil öğrenmenize yardımcı olur...

http://rapidshare.de/files/1954094/PhotoShop_Book.rar.html
Bu ana içeriğin bir "lo-fi" uyarlamasıdır. Tam uyarlamayı tüm resimleri ve formatıyla görmek için lütfen tıklayın.