Tam Uyarlama: aeyStudio.com - Forumlar
ipekkeskin
merhaba arkadaslar fotograf sutudyolarının camlarında buyuk harflerle yazılı olan 3boyutlu gelın damat albumu yapılır.bırturlu anlam veremıyorum 2boyutlu bırkagıt duzlemı uzerıne 3 boyut nasıl yapılır photosopta.bu konuda bılgı sahıbı herkezden yardımlarını beklıyorum sımdıden herkeze selam ve tesekkur ederım
nazmiemre
Alıntı:
merhaba arkadaslar fotograf sutudyolarının camlarında buyuk harflerle yazılı olan 3boyutlu gelın damat albumu yapılır.bırturlu anlam veremıyorum 2boyutlu bırkagıt duzlemı uzerıne 3 boyut nasıl yapılır photosopta.bu konuda bılgı sahıbı herkezden yardımlarını beklıyorum sımdıden herkeze selam ve tesekkur ederım

arkadaşım bugün bir plugın gördüm photoshopla ilgili. resmi 3d yapıyor neredeyse. dosya 30 mb idi. resime çeşitli ışık efektleri vererek 3d yapıyordu.
AybatA
istersen o plug-in i paylaş bizde deniyelim
_yalçın
bu 3 boyutlu fotoğraftan bahsettikleri şey, eskiden cikletlerin içinden çıkan hologramlı resimlere benziyor. fotoğrafa sağdan baktığında farklı soldan baktığında farklı görünüyor aslında 3 boyutlu denemez.
Bu ana içeriğin bir "lo-fi" uyarlamasıdır. Tam uyarlamayı tüm resimleri ve formatıyla görmek için lütfen tıklayın.