Tam Uyarlama: aeyStudio.com - Forumlar
alpheta
aranıza yeni katılan üyelerdenim.oldukça da yaralı bir site.herkese teşekkür ederim.kendimi geliştrebiilmem adına fazlasıyla yararlanıyorum.
benim sorunum freehand ile ilgli.. daha önce yazılan forumları da inceledim.ancak göremedim.
şu anda hassas bir çizim yapıyorum ve ok tuşuyla çizimi kaydırırken büyük adımlar atıyor. acaba ok tuşuna bastığımızda ilerleme adımlarını yavaşlatmanın bir yolu var mıdır? çünkü elimizle ilerlettğimde şekilde kaymalar oluyor.
yardımcı olabilirseniz sevinirim.
şimdiden teşkkürler....
macist
Gridlerle çalış. Kaydıracağın mesafe kadar grid aralığı ver ve snap to grid seçeneğini aktif yap
o sen kaydırır kaydırmaz en yakındaki grid'e yapışacaktır
yavuzosman
selamlar,
FreeHand prıgramının 11 versiyonunda
sayfa üzerinde herhangi bi seçili objeyi klayve ok tuşları ile kaydırırken, kaydırma aralığını belirlemek için;
file/document setting/Cursor Distance komutu verdiğinizde çıkan pencereden ayarlayabılırsınız,
Arrow Key Distance değeri ok tuşununun kaydırma aralığını,
Shift+Arrow Key Distance değeri ise Arrow Key Distance değerinin yarısını uygular
kolay gelsin
alpheta
selam,
yavuz bey teşekkür ederim ilginiz için. benim için önemli bir sorundu. oysaki çözümü çok kolaymışş  iyi çalışmalar....
Bu ana içeriğin bir "lo-fi" uyarlamasıdır. Tam uyarlamayı tüm resimleri ve formatıyla görmek için lütfen tıklayın.