aeyStudio
Üye
Kullanıcı Adı:

Şifre:

Sonraki ziyaretimde beni otomatik kaydet!

Şifremi unuttum?
Dönüşümlü 10 Ders
FreeHand Genel Bilgi
Flash Timeline (Animasyon Paleti) - Library
Kablo Yapımı
Fireworks Pop-up Menü Yapımı
PSP - Lazer Yazı
Flash Movie'e, Başka Bir Movie Ekleme
Arayüzler
Flash Web'de Yayınlama - Publish
3 D Küb Yapımı
CSS ile Açılır Menu

Site Bilgileri
Sitede 27 kategoride, toplam 93 ders,
Toplam 85 indirilebilir dosya, 63.832 kez indirilme,
Sitedeki derslere uyumlu 8 kategoride, toplam 52 link,
Forumlarda 697 konu, 1.406 ileti bulunmaktadır.
Sitede toplam 13.301 kayıtlı üyemiz var. En yeni üyemiz: asz

Şimdiye kadarki en yüksek aktif ziyaretçi sayısı: 311 - Tarih: 21.07.2016 19:15

Toplam ziyaret: 1.934.697
Bugünkü ziyaret: 0

Aktif Kullanıcılar: 1
Şu anda 0 kayıtlı kullanıcı (arasında 0 tanesi gizli) ve 1 ziyaretçi online.

Bu konuyu cevapla Yeni konuyu başlat

yaw baslık bulamadım
sertan_arig
Gönderim: 16.04.2002 13:03 İletiyi Alıntı Yap

Üye

ama konuyu anlatmadan önce abi hayırlı uğurlu olsun uzun süredir gelmiyordum, forum baya güzel olmuş, tebrikler tebrikler, gerçi yeniden kayıt falan oldum ama neyse hayılı olsun.

şimdi soru= beyaz bir dosya kağıdına yazılı olan düz bir metini taradım photoshop da hazırladığım çalışmanın üzerine kodum . amacım yazının beyaz olan yerlerini silerek sadece yazılarla çalışma üzerinde efekt bazında amatör bir çalışma yapmak. şimdi sual e gelelim ben magic wand ile beyaz yerleri seçip siliyorum ama bilindiği gibi harflerin içlerini kıldan tüyden ince alanları bir hamlede seçip silemiyorum v yazı baya uzun =

abi sayfanın taralı olduğu katmandan beyaz olan alanların tamamını bir kerede nasıl seçip silebilirim .

Bi yardımcı olursan, sevinirim, teşşekür ederim kolay gelsin.
Offline sertan_arig at yahoo.com http://www.planetlimited.com/devadams Sayfa başı
zebaniz
Gönderim: 16.04.2002 14:22 İletiyi Alıntı Yap

Yönetici

İlginize teşekkür ederiz.

Sorunuza cevap olarak da yaptığınız işleme göre başka bir yolun şu anda olmadığını belirtmeliyiz.

--------------------
Bilgi paylaşıldığında değerlidir.
Offline webmaster at aeystudio.com http://www.aeystudio.com Sayfa başı
blacks
Gönderim: 01.05.2002 21:42 İletiyi Alıntı Yap

Üye

eger pen aracını kullanmayı bılıyorsan(bilmiyorsan bence hemn ögrenmelisin ) manyetic lasso ıle sec secebıldıgın yeri ondan sonra secım alanını yola donustur(secım aalnında mouse ı sag tıkla make work path i seç ) ve abes dısarı kacanları kalem aracıyla duzelt bıraz zaman alabılır ama kusursuz bır secım yapmısd olursun
yok bu kadar zamnım olsaydı grafıker olurdum dıyorsan select ten color range yı secıp beyaz alanları ısaretleyıp dırek beyaz alanları secım yapabılırsın bu sıhırbazdan daha etkılıdır
umarım yardımcı olabılmısımdır:)
Offline rizakokce at hotmail.com Sayfa başı
sertan_arig
Gönderim: 02.05.2002 10:07 İletiyi Alıntı Yap

Üye

evet yardımcı oldun ama geç kaldın. yaw pen aracıyla seç dediğin şeyleri düşünsene bir beyaz dosya üzerine yazılmış uzun bir metin, sen diyon ki bütün harfleri pen le seç, bunların içleri var dışları manyetik lasso bile olsa kabus gibi birşey. Ama dedimki ulen bu select mensünü babmın hayrına koymamışlar heralde biraz karıştırdım color range olayını buldum bütün kabuslar fantaziye döngü bir anda, ama yine de sağol .

Kolay geslin.
Offline sertan_arig at yahoo.com http://www.planetlimited.com/devadams Sayfa başı
comenae
Gönderim: 09.03.2008 12:00 İletiyi Alıntı Yap

Üye

bende çok uzun süredir girmiyordum gerçekten grafiksel olarak site baya gelişmiş tebrikler
Offline comenae at mynet.com Sayfa başı

Bu konuyu cevapla Yeni konuyu başlat

Google

Editörlerimiz | Link Bannerlarımız | Reklam | Site Amacı | Sık Sorulan Sorular | Yasal Uyarı & Kullanım Şartları
Sizden Gelenler | Site Haritası | Dosyalar